Palydovinis sekimas ir telematika

Platus GPS sekimo įrangos asortimentas, kurio funkcionalumo bei kainos santykis patenkins net ir patį reikliausią klientą.

Skaityti plačiau

Transporto valdymo sistemos

Užsakymų/kelionių registras, sąskaitų-faktūrų generavimas/apskaita, vairuotojų žurnalai, inventoriaus ir specifikacijų apskaita, kuro kontrolė.

Skaityti plačiau

Tachografų nuskaitymas, vairuotojų kortelių skaitytuvas

Įsidiegę mūsų siūlomą tachografo nuotolinio nuskaitymo sprendimą Jūs taupysite savo laiką! Mes automatiškai nuskaitysime, išanalizuosime, bei apibendrintos ataskaitos pavidalu pateiksime jums aktualią informaciją. 

Skaityti plačiau

Pasyvūs alko-detektoriai

Jūsų bei jūsų vairuotojų saugumui esame sukūrę pasyvių alkoholio koncentracijos detektorių sistema, kurią diegiame į bet kokio tipo transporto priemonę ar patalpą.

Skaityti plačiau

Krovinio apsaugos sprendimai

Siūlome kompleksinius puspriekabių bei konteinerių apsaugos sprendimus, kuriuos sudaro inovatyvi su budėjimo postu sujungta apsaugos signalizacija bei išmani per nuotolį valdoma durų užrakto sistema (elektroninė spyna) naudojant GPS sekimą. Visa tai suteiks Jums ir Jūsų klientams pilną informaciją apie gabenamą krovinį, jo būseną, bei galimybę valdyti prieigą prie jo.

Skaityti plačiau

Mobilūs komunikatoriai vairuotojams

Palaikykite ryšį su savo vairuotojais, naviguokite juos, gaukite skenuotus dokumentus bei įvykių nuotraukas tiesiai iš vilkiko kabinos. 

Skaityti plačiau
Skambinti

Bendrovės rekvizitai

UAB “Verslo sistemų bankas”

Įmonės kodas: 304813577
PVM mokėtojo kodas:LT100011574019
Banko sąskaita:LT537300010154768907
Bankas:AB "Swedbank"

Susisiekite

Tel.: +370 610 88887
El. paštas: info@telematika.lt


Serviso tarnyba: +370 672 30775

PRISIJUNGTI